logo alcedo-PSV
alcedo PSV s.r.o.
U Nádraží 1098/II
Jindrichuv Hradec
377 01
Voda je živel, kvalitní izolace pouze řemeslo, zkušenost, profesionalita

tel.: 384 32 46 46
fax: 384 32 46 47
e-mail:
info@ alcedo-psv.cz
www.alcedo-psv.cz

IČ:   63887185
DIČ: CZ63887185
OR: KS Č. Budějovice
odd.C, vl.5568

Činnosti

Hlavní náplní činnosti firmy je provádění všech druhů vodotěsných stavebních izolací.

  • Provádíme kompletní dodávky izolací střešních plášťů plochých střech včetně ostatních souvisejících řemesel.
  • Provádíme celkové rekonstrukce stávajících střešních plášťů a sanace stávajících izolačních souvrství plochých střech.
  • Provádíme dodatečné zateplování stávajících střešních plášťů.
  • Zajišťujeme realizace provozních vrstev střešních plášťů a teras, jako jsou pochozí, pojízdné úpravy a střešní zahrady.
  • Provádíme vodotěsné izolace spodních staveb, izolace proti ropným produktům, protiradonové izolace, speciální chemické izolace a izolace proti působení bludných proudů.
  • Pro investory zajišťujeme ucelený stavební servis od obstarání projektu a vyřízení stavebního povolení, přes organizaci výběrového řízení na jednotlivé dodavatele až po vlastní dodávky stavebních prací.
  • Firma poskytuje zákazníkům co nejkomplexnější nabídku služeb, proto vedle své hlavní montážní činnosti nabízíme i konzultační a poradenský servis včetně zajištění odborných posudků a návrhů.

Navíc:
Pro kvalitní provoz firmy potřebnou mechanizací a všemi technickými prostředky potřebnými pro provádění našich prací.

Naši technici provádí návrhy a posouzení izolačních systémů pro investory, spolupracují na přípravě projektů s projektanty a architekty. Rádi zpracujeme technické řešení i obchodně technickou nabídku pro Vaši stavbu.

Vysokou odbornost a profesionalitu firmy zajišťuje stabilizovaný kmenový tým odborníků a ustálený okruh dodavatelů nejkvalitnějších stavebních systémů a výrobků.

Firma spoléhá na vysokou odbornost, nasazení a flexibilitu svých zaměstnanců, kterým poskytuje možnost dalšího odborného růstu, získávání nejnovějších profesionálních informací a v neposlední řadě i nadstandardní pracovní zázemí a sociální jistoty.